Kluby sportowe wspierane przez HMS

Klub Karate Tradycyjnego MUKS Ippon Bytom

MUKS Ippon Bytom to jeden z najbardziej utytułowanych klubów karate w Polsce. Prowadzi zajęcia dla dzieci oraz młodzieży. W swoich szeregach wychowali kilka pokoleń niezwykle utytułowanych zawodników, takich jak np. Michał Sowa, obecny Mistrz Europy w Karate Tradycyjnym. W historii klubu…

SPR Górnik Zabrze

SPR Górnik Zabrze, który powstał w grudniu 2016 roku z inicjatywy aktualnego prezesa, Dariusza Mogielnickiego to zaplecze juniorskie zespołu Górnika Zabrze walczące w rozgrywkach piłki ręcznej na najwyższym stopniu rozgrywkowym w Polsce, Superlidze…

KS Petarda Kraków

Klub Sportowy Petarda Kraków to klub zrzeszający dzieci, młodzież oraz dorosłych zawodników trenujących w dyscyplinie sportowej, jaką jest strzelectwo sportowe. Podopieczni Klubu walczą jak równy z równym na strzelnicach w kraju, jak i zagranicą, dzięki czemu mogą pochwalić się sukcesami z największych imprez światowych jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Puchary Świata….

Akademia Gimnastyki Artystycznej w Sosnowcu

Akademia Gimnastyki Artystycznej to klub sportowy działający w Sosnowcu od 2017 roku. Na swoim koncie ma dziesiątki medali z zawodów zarówno krajowych, jak i zagranicznych….

Czarni Bytom

GKS „Czarni” Bytom to jeden z największych i najbardziej utytułowanych klubów sztuk walki w Polsce. Na swoim koncie posiada medale z Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach. Corocznie zrzesza ponad 750 adeptów i zawodników….