Marka HMS

HMS to wiele lat doświadczeń

Marka HMS zrodziła się z połączenia pasji, przyjaźni oraz fascynacji sportem. Od samego początku poszukujemy innowacyjnych rozwiązań ułatwiających i propagujących aktywność fizyczną. Doświadczenie, najwyższa jakość użytych materiałów, wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie, to główne cechy charakteryzujące nasze produkty. Na przestrzeni lat marka HMS zdobyła uznanie wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Nasza oferta, obejmująca kilkaset produktów z grupy fitness i sportów siłowych stale wzbogaca się o nowe urządzenia. Wielokrotnie prezentowaliśmy ją na “ISPO” w Monachium, “FIBO” w Kolonii, „SPORT LIFE” w Brnie, „FIWE” w Warszawie czy „FIT EXPO” Poznań oraz innych wystawach branżowych. Dziś logo HMS jest doskonale rozpoznawalne na europejskim rynku produktów fitness. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje ekskluzywna seria HMS Premium. Wprowadziliśmy ją do oferty z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jej cechą charakterystyczną jest wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, gwarantujących długą żywotność. W połączeniu z najlepszymi standardami produkcji oraz oryginalnym wzornictwem, seria HMS Premium jest gwarantem niepowtarzalnych wrażeń i satysfakcji z treningu.

Nasze produkty –

fitness i sporty siłowe

Na przestrzeni lat oferta marki HMS ulegała nieprzerwanemu rozwojowi. Dzisiaj w jej skład wchodzi szeroki asortyment produktów z dwóch kategorii: fitness i sportów siłowych.

Produkty z kategorii fitness to przede wszystkim: rowerki treningowe, trenażery eliptyczne, bieżnie oraz wioślarze.

Dbamy również o wyposażenie osób zaangażowanych w ćwiczenie aerobowe czy gimnastyczne. Tej grupie odbiorców oferujemy m.in.: steppery, piłki, maty, skakanki, ekspandery, ściskacze, kółka, krążki, gumy treningowe oraz wałki gimnastyczne.

Druga grupa dedykowana jest osobom ukierunkowanym na trening siłowy. Zaliczają się do niej takie produkty, jak: suwnice Smitha, atlasy, ławki do ćwiczeń, wyciągi oraz ciężarki, obciążniki, sztangielki, gryfy i obciążenia. Posiadamy pełną gamę, wysokiej jakości produktów, pozwalających zbudować w swoim domu kompletnie wyposażoną siłownię.

czytaj więcej…

Ekspansja

i wizerunek

HMS to jedna z najpopularniejszych marek sprzętu fitness. Wieloletnie doświadczenie, sięgające roku 2000 sprawia, że logo HMS jest symbolem wysokiej jakości produktów.

Nasze produkty były wielokrotnie prezentowane na targach w kraju jak i za granicą. Międzynarodowe Targi Branżowe Mody i Sprzętu Sportowego w Monachium, Targi Fitness w Warszawie, Międzynarodowe Targi Fitness w Kolonii, a także Targi w Poznaniu oraz Targi w Brnie wpisane są na stałe w nasz kalendarz imprez targowych.

Konsekwencja w działaniu pozwoliła nam zbudować solidne podstawy naszej dzisiejszej pozycji rynkowej, dlatego otrzymaliśmy certyfikat Dobra Marka 2017, 2018, 2019 i 2020.

Obecnie marka HMS jest doskonale rozpoznawalna, a jej oferta obejmuje kilkaset produktów, dostępnych w sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą, między innymi w Czechach, Słowacji, Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Estonii, Litwie, Łotwie, Norwegii, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Grenlandii, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Rosji, Ukrainie, Mołdawii, Czarnogórze, Cyprze, Malcie, Chorwacji czy Węgry.

czytaj więcej…

Kapitał właścicielski

Od połowy 2019 roku firma Abisal korzysta z nowej ogromnej powierzchni magazynowej i biurowej, zlokalizowanej w Zabrzu.

Właścicielem marki HMS, jest powstała w 1990 roku firma Abisal Sp. z o.o.

Lider importerów sprzętu sportowego prowadzi sprzedaż szerokiej gamy artykułów sportowych w kraju i za granicą.

Lata 2017, 2018, 2019 potwierdziły, że marka HMS dołączyła do grona najlepszych i uzyskała tytuł Dobra Marka 2017/2018/2019/2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

W roku 2021 roku spółka została po raz kolejny wyróżniona w Rankingu Gazele Biznesu. Warto podkreślić wzrost pozycji – w tegorocznym Rankingu firma Abisal podskoczyła o ponad 1500 miejsc! Kolejne sukcesy to wyróżnienia przyznane przez Instytut Europejskiego Biznesu, w tym tytuł Geparda Biznesu, Mocnej Firmy, Efektywnej Firmy, Wielkiego Modernizatora oraz Mocnej Firmy Godnej Zaufania. Nagrody te przyznawane są w oparciu o analizy, które opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego.

czytaj więcej…