Marka HMS

HMS to wiele lat doświadczeń

Na przestrzeni lat marka HMS zdobyła uznanie wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Nasza oferta, obejmująca kilkaset produktów z grupy fitness i sportów siłowych stale wzbogaca się o nowe urządzenia. Wielokrotnie prezentowaliśmy ją na „ISPO” w Monachium, „FIBO” w Kolonii, „SPORT LIFE” w Brnie, „FIWE” w Warszawie czy „FIT EXPO” w Poznaniu oraz innych wystawach branżowych. Dziś logo HMS jest doskonale rozpoznawalne na europejskim rynku produktów fitness.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje ekskluzywna seria HMS Premium. Wprowadziliśmy ją do oferty z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jej cechą charakterystyczną jest wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, gwarantujących długą żywotność. W połączeniu z najlepszymi standardami produkcji oraz oryginalnym wzornictwem, seria HMS Premium jest gwarantem niepowtarzalnych wrażeń i satysfakcji z treningu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na sezon 2019/2020. Mamy nadzieję, że stanie się ona dla Państwa źródłem nowych możliwości i inspiracją do dalszej współpracy z marką HMS.

Nasze produkty –

fitness i sporty siłowe

Na przestrzeni lat oferta marki HMS ulegała nieprzerwanemu rozwojowi. Dzisiaj w jej skład wchodzi szeroki asortyment produktów z dwóch kategorii: fitness i sportów siłowych.

Produkty z kategorii fitness to przede wszystkim: rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie oraz wioślarze.

Dbamy również o wyposażenie osób zaangażowanych w ćwiczenie aerobowe, gimnastyczne, czy cross-fit. Tej grupie odbiorców oferujemy m.in.: steppery, piłki, maty, skakanki, ekspandery, ściskacze, kółka, krążki, gumy treningowe oraz wałki gimnastyczne.

Druga grupa dedykowana jest osobom ukierunkowanym na trening siłowy. Zaliczają się do niej takie produkty, jak: suwnice Smitha, atlasy, ławki do ćwiczeń, wyciągi oraz ciężarki, obciążniki, sztangielki, gryfy i obciążenia. Posiadamy pełną gamę, wysokiej jakości produktów, pozwalających zbudować w swoim domu kompletnie wyposażoną siłownię.

czytaj więcej…

Ekspansja

i wizerunek

HMS to jedna z najpopularniejszych marek sprzętu fitness. Wieloletnie doświadczenie, sięgające roku 2000 sprawia, że logo HMS jest symbolem wysokiej jakości produktów.

Nasze produkty były wielokrotnie prezentowane na targach w kraju jak i za granicą. Międzynarodowe Targi Branżowe Mody i Sprzętu Sportowego w Monachium, Targi Fitness w Warszawie, Międzynarodowe Targi Fitness w Kolonii, a także Targi w Poznaniu oraz Targi w Brnie wpisane są na stałe w nasz kalendarz imprez targowych.

Konsekwencja w działaniu pozwoliła nam zbudować solidne podstawy naszej dzisiejszej pozycji rynkowej, dlatego otrzymaliśmy certyfikat Dobra Marka 2017, 2018, 2019 i 2020.

Obecnie marka HMS jest doskonale rozpoznawalna, a jej oferta obejmuje kilkaset produktów, dostępnych w sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą, między innymi w Czechach, Słowacji, Niemczech, Francji, Belgii, Estonii, Litwie, Łotwie, Norwegii, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Grenlandii, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Rosji, Ukrainie, Mołdawii i Czarnogórze.

czytaj więcej…

Kapitał właścicielski

Od połowy 2019 roku firma Abisal korzysta z nowej ogromnej powierzchni magazynowej i biurowej, zlokalizowanej w Zabrzu.

Właścicielem marki HMS, jest powstała w 1990 roku firma Abisal Sp. z o.o.

Lider importerów sprzętu sportowego prowadzi sprzedaż szerokiej gamy artykułów sportowych w kraju i za granicą.

W roku 2016 spółka otrzymała pierwsze miejsce spośród wszystkich firm w Bytomiu, pierwsze na Śląsku wśród firm z branży sportowej w rankingu „Gazela Biznesu” za rok 2016.

Lata 2017, 2018, 2019 potwierdziły, że marka HMS dołączyła do grona najlepszych i uzyskała tytuł Dobra Marka 2017/2018/2019/2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

czytaj więcej…