Image not available

Trening Cross

Trening typu crossfit to program treningu siłowego i kondycyjnego, który został opracowany w latach 90 przez Grega Glassmana. Początki nie były łatwe, w końcu jednak przyszedł przełom. Od momentu opublikowania w 2001 roku pierwszej strony internetowej poświęconej treningnowi typu CrossFitowi, nie było już odwrotu. Nie trzeba było bowiem długo czekać na reakcję świata fitnessu, który ochoczo włączył tego typu treningi do swojej oferty.

Nasza oferta

Dziś trening crossowy jest jedną z bardziej popularnych form treningu w Stanach Zjednoczonych. W Polsce również cieszy się dużym zainteresowaniem. W naszej ofercie można znaleźć szeroki asortyment produktów zaprojektowanych z myślą właśnie o nim. Ich przeznaczeniem, jest zwiększanie wszechstronności i intensywności treningów. Są to produkty, których cechy idealnie wpisują się w ideę treningu crossowego, dając nieograniczone możliwości i swobodę ruchu w każdych warunkach.

Porażka

nie wchodzi w grę!

Olbrzymią zaletą treningu, jest jego uniwersalność. Może go ćwiczyć każdy, bez względu na wiek i formę fizyczną. Nie liczy się też doświadczenie w sporcie. Ważna jest natomiast motywacja, pozostałe elementy treningu można bowiem swobodnie dopasowywać do swoich predyspozycji i preferencji. W naszej ofercie z pewnością każdy znajdzie produkt, który pozwoli mu w pełni korzystać ze wszystkich zalet treningu crossowego.

Produkty dla Ciebie

To świetna alternatywa dla tradycyjnego treningu.
Sprawdź nasz asortyment.

GA68
RP03
RP05
TX08
SK60
PST
PW30
GCF700
DSC01
SKR06
TX-PRO
DK06
SKR06
GA68
RP03
RP05
TX08
SK60
PST
PW30
GCF700
DSC01
TBR
TX-PRO
DK06
SKR06