Fundacja Otylii wspiera rozwój sportowy młodzieży razem z HMS

10.05.2022

Podróż Fundacji Otylii po Polsce trwa. Kolejne dwa wydarzenia: Mistrzynie w Szkołach oraz Otylia Swim Cup odbyły się w Świeciu oraz w Lublinie. Wydarzenia te skupiły razem ponad tysiąc młodych adeptów, którzy razem z mistrzyniami olimpijskimi i czołowymi trenerami zdobywali kolejne, bardzo ważne doświadczenia sportowe. Wydarzenie w Świeciu skierowane było do dziewcząt, które w okresie dojrzewania bardzo często nie doceniają ważności aktywności sportowej w ich nastoletnim stylu życia. Spotkanie z mistrzyniami i sportowczyniami międzynarodowej rangi to z pewnością nie tylko wspaniałe doświadczenie, ale również możliwość innego spojrzenia na ważność sportu w codziennym byciu.

Otylia Swim Cup, który odbył się w Lublinie to cykl zawodów pływackich dla najmłodszych oraz seria wykładów i szkoleń dla rodziców, opiekunów, a także trenerów. Marka HMS jak i w poprzedni roku jest jednym ze sponsorów tych wydarzeń, a także fundatorem nagród, gadżetów oraz sprzętu dla uczestników tych wyjątkowych przedsięwzięć.

Współpraca z Fundacją Otylii Jędrzejczak to dla nas ogromna przyjemność oraz zaszczyt. Cieszymy się, że i w tym roku możemy ponownie zaangażować się w promocję sportu wśród młodzieży. Fundacja Otylii Jędrzejczak kontynuuje swoją podróż po Polsce, a marka HMS towarzyszyć będzie podczas trzech flagowych wydarzeń: