Aktualności HMS i nie tylko
Seria LOOP – technologia na miarę XXI wieku!

Seria LOOP (dawniej Sky Walk) to nowoczesne i intuicyjne w obsłudze bieżnie, które zostały zaprojektowane tak, by spełniać zarówno funkcje treningowe, jak i przestrzenne — pozwalające na ich łatwe przechowywanie. Bieżnie LOOP to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników domowego treningu — niezależnie od stopnia wytrenowania. Mnogość wariantów pozwala na dobranie jej do naszych umiejętności i potrzeb. Modele LOOP06 czy LOOP08 to doskonałe rozwiązania dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Trening i praca? To też jest możliwe! Model LOOP12 pomoże Ci zadbać nie tylko o formę, ale również wzmoże Twoją aktywność w trakcie pracy. Sprawdź, co jeszcze czeka na Ciebie w naszej innowacyjnej serii LOOP HMS!

Bieżnie LOOP06 i LOOP08 – cienkie jak smartphone!

Bieżnie LOOP06 i LOOP08 to modele dla osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę ze sportem lub wracają do aktywności po np. kontuzji. Niewielkie rozmiary i spokojne maksymalne tempo to parametry, które zdecydowanie wyróżniają te modele na rynku. Pogoda nie zachęca do spacerowania? Z tymi bieżniami daleko zajdziesz! Wygodnie, cicho i przede wszystkim w każdej chwili! Komfort, który otrzymujesz wraz z modelami LOOP06 i LOOP08 to rozwiązanie idealne do niewielkich mieszkań — lekkie i niezwykle cienkie pozwalają na łatwe przechowywanie: bez problemu schowasz bieżnie pod łóżkiem czy za meblami.

LOOP06 PINK

SGX140

LOOP06 GRAY

SGX130

LOOP08 PINK

SGX120

LOOP08 GRAY

SGZ230
Nordic Walking w domu? To możliwe!

LOOP15 to innowacyjna bieżnia domowa — pozwala nie tylko na żwawy marsz, ale daje nam coś więcej: możliwość treningu Nordic Walking prosto z domu! Dwie kolumny pozwalają na trening jednej z najszybciej rozwijających się aktywności, szczególnie popularnej wśród osób dojrzałych, ale coraz częściej towarzysząca również młodszym entuzjastom sportu. Bieżnia posiada nowoczesny design, a ponadto wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Podobnie jak modele LOOP08 i LOOP06 jej atutem są niewielkie rozmiary — zaledwie 14 cm wysokości pozwala na jej łatwe przechowywanie.

LOOP15

SGZ215
LOOP12 – trenuj i pracuj!

Home office to coraz częściej wybierana przez pracowników i pracodawców forma pracy. Ma swoje niewątpliwe plusy, ale również minusy, a jednym z nich jest brak możliwości przejścia się np. po korytarzach firmy. Jak zatem zadbać o aktywność podczas pracy zdalnej? Warto sprawdzić możliwości bieżni LOOP12 oraz LOOP12 Multi z dedykowanym stolikiem (biurkiem) podłączanym do urządzenia! Utrzymuj formę przez cały rok i baw się: oglądaj ulubione seriale, pracuj i nie martw się treningiem — wykonasz go w trakcie!

LOOP12 BLACK

SGZ220

LOOP12 GRAY

SGZ215

LOOP12 MULTI

SGZ215
Pełnowymiarowy trening w wersji mini – bieżnia LOOP13!

Nowoczesna, lekka i doskonała do domowych warunków nawet w mikroapartamentach! Bieżnia LOOP13 to klasyczna bieżnia, która posiada rewolucyjne rozwiązanie, które pozwala na złożenie bieżni do minimalnych rozmiarów niewiele ponad 1 metra! Pomimo swoich rozmiarów, bieżnia spełnia wszystkie wymagania, jakie powinien spełniać sprzęt fitness. Jej prędkość maksymalna wynosi 12 km/h, a komputer z ledowym panelem, ma wbudowanych łącznie 40 programów treningowych. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni, dopasowany do swoich potrzeb program treningowy. Po skończonym treningu łatwo i szybko złożysz bieżnię i schowasz ją np. pod łóżko czy do szafy. Jej ponowne rozłożenie zajmuje tylko około minuty – w końcu to trening jest od zmęczenia! Zobacz więcej:

LOOP13

SGZ215
Bieg w domowym zaciszu!

Nowoczesna i intuicyjna w obsłudze, a do tego zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych trendów! Bieżnia LOOP14 to urządzenie, które zostało przystosowane do prowadzenia intensywnego treningu w warunkach domowych. Jej konstrukcja zapewnia komfortową przestrzeń do ćwiczeń, a system amortyzacji z żelu krzemionkowego, gwarantuje lekkość i sprężystość biegu oraz bezpieczeństwo kolan. Bezpieczny trening bez wychodzenia z domu:

LOOP14

SGZ215