Marka HMS

Marka HMS to wiele lat doświadczeń

HMS jest jedną z najdłużej obecnych na polskim rynku marek sprzętu fitness. Produkty z logo HMS pojawiły się w sprzedaży po raz pierwszy w 2000 roku. Od tego momentu razem z naszymi klientami nieprzerwanie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i form aktywności fizycznej. Odpowiedzią na te wyzwania są produkty marki HMS. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i najlepsze standardy produkcji czynią z naszego sprzętu doskonałego partnera w każdej formie treningu.

Nasze produkty –

fitness i sporty siłowe

Na przestrzeni lat oferta marki HMS ulegała nieprzerwanemu rozwojowi. Dzisiaj w jej skład wchodzi szeroki asortyment produktów z dwóch kategorii: fitness i sportów siłowych.

Produkty z kategorii fitness to przede wszystkim: rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie oraz wioślarze.

Dbamy również o wyposażenie osób zaangażowanych w ćwiczenie aerobowe, gimnastyczne, czy cross-fit. Tej grupie odbiorców oferujemy m.in.: steppery, piłki, maty, skakanki, ekspandery, ściskacze, kółka, krążki, gumy treningowe oraz wałki gimnastyczne.

Druga grupa dedykowana jest osobom ukierunkowanym na trening siłowy. Zaliczają się do niej takie produkty, jak: suwnice Smitha, atlasy, ławki do ćwiczeń, wyciągi oraz ciężarki, obciążniki, sztangielki, gryfy i obciążenia. Posiadamy pełną gamę, wysokiej jakości produktów, pozwalających zbudować w swoim domu kompletnie wyposażoną siłownię.

Ekspansja

i wizerunek

HMS to jedna z najpopularniejszych marek sprzętu fitness. Wieloletnie doświadczenie, sięgające roku 2000 sprawia, że logo HMS jest symbolem wysokiej jakości produktów.

Nasze produkty były wielokrotnie prezentowane na targach w kraju jak i za granicą. Międzynarodowe Targi Branżowe Mody i Sprzętu Sportowego w Monachium, Targi Fitness w Warszawie, Międzynarodowe Targi Fitness w Kolonii, a także Targi w Poznaniu oraz Targi w Brnie wpisane są na stałe w nasz kalendarz imprez targowych.

Konsekwencja w działaniu pozwoliła nam zbudować solidne podstawy naszej dzisiejszej pozycji rynkowej, dlatego otrzymaliśmy certyfikat Dobra Marka 2017 i Dobra Marka 2018.

Obecnie marka HMS jest doskonale rozpoznawalna, a jej oferta obejmuje kilkaset produktów, dostępnych w sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą, między innymi w Czechach, Słowacji, Niemczech, Francji, Belgii, Estonii, Litwie, Łotwie, Norwegii, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Grenlandii, Bułgarii, Rumunii, Słowenii, Rosji, Ukrainie, Mołdawii i Czarnogórze.

Kapitał właścicielski

Właścicielem marki HMS, jest powstała w 1990 roku firma Abisal Sp. z o.o.

Lider importerów sprzętu sportowego prowadzi sprzedaż szerokiej gamy artykułów sportowych w kraju i za granicą.

W roku 2016 spółka otrzymała pierwsze miejsce spośród wszystkich firm w Bytomiu, pierwsze na Śląsku wśród firm z branży sportowej w rankingu „Gazela Biznesu za rok 2016”.

Rok 2017 potwierdził, że marka HMS dołączyła do grona najlepszych i uzyskała tytuł Dobra Marka 2017/2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma.